Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Te Dar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dar".
3. Video është e këngës "Te Dar", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Te Dar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Después de amar
Te daría todo
Por la mitad Te daría mi vida
Te daría todo mi ser
Te daría todo Sin vacilar
Te abriría mi puerta De par en par

Te daría todo Si supiera que es de verdad
Se que es difícil dar el corazón
Pues hace falta un gran valor
Oh, oh, oh, oh
Yo no soy, no soy mujer de una historia
Oh, oh, por favor

No que no, no me confundas
con otra Te daría mi vida Mi guerra y paz

Te daría todo Amor - amar
Te daría mi vida Te daría sin condición
Te daría todo Quisiera o no
Te daría mi vida Por este amor
Que soñamos despiertos
Tal vez tengas que madurar

No hay que hacer planes con el corazón
Hay que ser cómplices los dos Oh, oh, oh, oh

Por favor, no me compliques la historia
Oh, oh, soy quien soy,
Como soy, ya no lo puedo cambiar

Te daría mi vida Después de amar
Te daría todo sin vacilar
Te daría mi vida, te daría todo mi ser
Te daría todo Mi guerra y paz
Te daría mi vida Amor y amar
Te daría todo Te daría sin condición

No es imposible dar el corazón
Si tu me quieres como yo
Oh, oh, oh, oh

Por favor, ahora o nunca,
ya es hora Oh, oh, oh, oh
Si o no, anda buscándote otra
Oh, oh, yo no soy,
no soy mujer de una historia

Te daría, te daría, te daría, te daría Mi vida

mikeaSR


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet