Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Quizas

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Quizas".
3. Video është e këngës "Quizas", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Quizas  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00entre tu y yo esta creciendo algoo ke en mi interior estas kedandote
seke tu y yo tenemos un pasado ke a lomejor no vueve ssucedernos ke a flor de piel hay un adios dificil de olvidarlo pero tambien se que un amor puede hacer milagros si alguna vez ensastes en mi tal vez cuandome ves te hace felis kizas entre los dos aun hay algo de amor si alguna vez pensastes en mi tal vez cuando me ves te hace felis kizas entre los dos aun hay algo de amor mirame vien ke aun yo sigo aki muriendome por encontrarte en mi mirame bien ke aun yo sigo aki escuchamee no se vivir sin tii si alguna vez pensastes en mi tal ves cuando me vez te hace felis kizas entre los dos aun hay algo de amoooor...


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet