Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Sincerity

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sincerity".
3. Video është e këngës "Sincerity", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Sincerity  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I say to You that it is not as difficult

as you only create is Single is question to

make the good In spite of the Hipocresía

of the lies I I follow I still on I am so I can do

I have a pact with me not to change of way

I will not lie although the skin costs to

me I I want to you sincerity to you to front

watch each step I want to live with the truth

I I want to you sincerity to you not to be scared

of the failure I want to move away to the falsification

mine is sincerity mine is sincerity Sincerity sincerity

I say to you that it is not as difficult as you only

create is Single is question to make the good

In spite of the Hipocresía of the lies I I follow I still on I am

so I can do I have a pact with me not to change of way I

will not lie although the skin costs to me I I want to you
sincerity to you to front watch each step I want to live

with the truth I I want to you sincerity to you not to be

scared of the failure I want to move away to the

falsification mine is sincerity mine is sincerity

sincerity Sincerity I have a pact with me not

to change Of way I will not lie although the skin

costs to me I I want to you sincerity to you to

front watch each step I want to live

with the truth I I want to you sincerity to

you not to be scared of the failure I want

to move away to the falsification mine is sincerity

I I want to you sincerity to you to front watch

each step I want to live with the truth I I want

to you sincerity to you not to be scared of the

failure I want to move away to the falsification

mine is sincerity


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet