Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

RBD - Elige Estar Bien

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elige Estar Bien".
3. Video është e këngës "Elige Estar Bien", por nuk këndohet nga RBD.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

RBD - Elige Estar Bien  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Chicas:
Nanananana….
Nanananana….
Nanananana….

Annie:
Siempre vas a encontrar otra oportunida,
Christian y Dulce:
para recomenzar abrir las alas y volar,
Eiza:
si llegas a caer, no te dejes vencer
se que cuesta creer la vida es cuestion de fe

Coro - Todos
Llenar de luz todo tu ser, ya lo veras vas a estar bien

Chicas:
..Nanananaan.

Tomas y Pablo:
Busca dentro de ti lo que te hace vivir,

Gaby y Barbie:
no debes de pedir permiso para ser feliz

Coro - Todos:
Llenar de luz todo tu ser,
ya lo veras vas a estar bien

Todos:
..nanananaan.
..nanananaan.
..nanananaan.
..nanananaan.

Annie:
No te dexxes vencer

Chicas:
..nanananaan.
..nanananaan.
..nanananaan.

Annie:
Solo es cuestion de fe ieeeeeeeee

..nanananaan.
..nanananaan.
..nanananaan.

Coro - Todos:
Llenar de luz todo tu ser
ya lo veras vas a estar bien

..nanananaan.
..nanananaan.
..nanananaan.
..nanananaan.

Annie:
estar biennn ieeee..
Solo es cuestion de feeee…ieee

Todos:
nananananananaanana..

Annie:
vas a estar bien


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet