Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Algun Dia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Algun Dia".
3. Video është e këngës "Algun Dia", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Algun Dia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/11/2007

2007-11-19T19:33:13+00:00

Fui a encontrarme en tu mirada..
y sentirme enamorada, era menos fragil junto a ti...
pero todo era mentira, de marchaste de mi vida..
y me perdi.. y me perdi

Si revivo tu recuerdo me hace daño si te pienso...
estoy triste pero estoy de pie...
Aunque me hayas olvidado se que tarde o mas temprano...
vas a entender cuanto te ame...

CORO:
Algun dia sin pensarlo, me vas a extrañar despacio
algun dia en la mañana sentiras que te hago falta..
Y en tu interior, vas a sentir amor...
nadie sabe lo que tiene, hasta que al final... lo pìerde

Cada vez que vuelvo a verte...
no lo niego, aun me duele
pero se que un dia estare bien..
Aunque me hayas olvidado se que tarde o mas temprano...
vas a entender cuanto te ame...

[ CORO ]

nooohhhoo...

[ CORO ]


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet