Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Un Poco De Tu Amor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Poco De Tu Amor".
3. Video është e këngës "Un Poco De Tu Amor", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Un Poco De Tu Amor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/07/2007

2007-07-15T23:53:34+00:00

[CHRIS]:
Se muj bien que soy
un amigo mas entre el monton
que solo soy un fan de corazon
que no te para de sonar
cada dia mas.

[AnnY]:

Pero se tambien entre la multitud
alguna vez pudieras ver la luz
sobre mi piel
para reconocer el amor mas fiel.

[PonchO]:
Yo necesito de ti como el aire
nadie te puede querer tanto asi...

[La Banda]:
Ref:[2 veses]
Un poco de tu amor
para poder vivir
un poco de tu amor
me puede hacer feliz
solo un poco de tu amor
es lo que pido.

[ChriS]:
Dame una senal
un minuto para conversar
dame tan solo una
oportunidad para poderte
enamorar cada dia mas.

[AnnY]:
Pero se tambien entre la multitud
alguna vez pudieras ver la luz
sobre mi piel
para reconocer el amor mas fiel.

[Ponch0]:
Yo necesito de ti como el aire
nadie te puede querer tanto asi...

[La Banda]:
Ref:[2 veses]
Un poco de tu amor
para poder vivir
un poco de tu amor
me puede hacer feliz
solo un poco de tu amor
es lo que pido.

[La Banda]:
Ref:[2 veses]
Un poco de tu amor
para poder vivir
un poco de tu amor
me puede hacer feliz
solo un poco de tu amor
es lo que pido.


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet