Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Es Por Amor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Es Por Amor".
3. Video është e këngës "Es Por Amor", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Es Por Amor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/07/2014

2014-07-07T20:50:45+00:00

Si estamos lejos y olvidamos
lo que podemos compartir
cada minuto de la vida
se pierde como un dia gris

Es por amor que brilla el sol
es por seguir al corazon
que gira al mundo y no se detendra
y por amor hay que salir
quiza sin miedo a la frontera
y dejar la puerta abierta

La lluvia trata los recuerdos
los hace nuestros hasta el fin ya nada es como queremos cuando dejamos de sentir

Es por amor que brilla el sol
es por seguir al corazon
que gira al mundo y no se detendra
y por amor hay que salir
quiza sin miedo a la frontera
y dejar la puerta abierta

Es por tu amor que brilla el sol
y por seguir al corazon
llegar a donde quieras


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet