Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Adios

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adios".
3. Video është e këngës "Adios", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Adios  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/03/2009

2009-03-03T15:01:28+00:00

PONCHO
Esto llego a su final
Cuanto te voy a extrañar
Hoy que debemos partir,
dejarlo todo hasta aquí

UCKER
Y aunque debo continuar
Como poderte olvidar
El recuerdo de ti,
esta muy dentro de mi

ANAHÍ
Jamas podré remplazar tu amor
Ni repetir lo que logramos en ti
Siempre estaré agradecido amor
Tu me has dado lo que siempre soñé

MAITE
Y hoy te digo...

CORO (TODOS)
...adiós, te recordaré cuando salga el sol
Cuando escuche nuestra canción,
que hoy que me alejaré
necesitas saber,
que estarás en mi corazón

CHRISTIAN
Esto llegó a su final
Y aunque me hace llorar
Hoy me siento feliz,
por formar parte de ti

DULCE & ANAHÍ
Se que debemos volar
Por el momento acabar, terminar

PONCHO
Te quisiera pedir, que no te olvides de mi

ANAHÍ
Jamas podré remplazar tu amor
Ni repetir lo que logramos en ti
Siempre estaré agradecido amor
Tu me has dado lo que siempre soñé

MAITE
Y hoy te digo...

CORO (TODOS)
...adiós, te recordaré cuando salga el sol
Cuando escuche nuestra canción,
que hoy que me alejaré
necesitas saber,
que estarás en mi corazón

MAITE
Cuantas tristezas compartí
Mis alegrías te las di
Y hoy te veo partir

DULCE
Adiós, te recordaré cuando salga el sol
Cuando escuché nuestra canción...

CORO (TODOS)
...y que hoy que me alejaré
necesitas saber, que estarás en mi corazón

CHRISTIAN
Esto llego a su final...

MAITE
Estarás en mi corazón

ANAHÍ
Siempre en mi corazón

CHRISTIAN
Esto llego a su final

MAITE
Estarás en mi corazón


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet