Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Aun Hay Algo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aun Hay Algo".
3. Video është e këngës "Aun Hay Algo", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Aun Hay Algo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/08/2011

2011-08-02T19:34:21+00:00

Entre tu y yo
esta creciendo algo
en mi interior
estas quedandote.

Se que tu y yo
tenemos un pasado
que a lo mejor
no vuelve a sucedernos.

Y a flor de piel
hay un adios dificil a olvidarlo
pero tambien
se dio de amor
que puede hacer milagros

Ref:(2x)
Si alguna vez
piensas en mi
tal vez cuando me vez
te haces feliz
quizas entre los dos
aun hay algo de amor

Entre tu y yo
hay vijehos sentimientos
pense que no volveran jamas

Se que tu y yo
tenemos una historia
que nos dejo
en medio de la soledad

Y a flor de piel
hay un adios dificil a olvidarlo
pero tambien
se dio de amor
que puede hacer milagros

Ref:(2x)
Si alguna vez
piensas en mi
tal vez cuando me vez
te haces feliz
quizas entre los dos
aun hay algo de amor

Mirame bien
que aun yo sigo aqui
muriendo me por
encontrarte en mi.
Mirame bien
que aun yo sigo aqui
escuchame no se virir sin ti

Ref:(4x)
Si alguna vez
piensas en mi
tal vez cuando me vez
te haces feliz
quizas entre los dos
aun hay algo de amor


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet