Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Futuro Ex Novio

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Futuro Ex Novio".
3. Video është e këngës "Futuro Ex Novio", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Futuro Ex Novio  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/01/2007

2007-01-08T20:20:59+00:00

Ella quiere tener
Una noche de placer
Se ahoga en el deseo
y yo lo siento

Es su forma de ser
Pero algo no anda bien
Terminaré por darle todo lo que yo tengo

Sé bien... ¡Que esto no es normal!
Porque... ¡Si fácil viene, fácil va!

Ella no comprende, todo lo que tengo
No va cambiando lo que siento
Ella es mi tormento, fiebre del momento
¡Soy su futuro ex novio!

Más allá de los recuerdos
Del dolor que no se va
Hago todo lo que puedo
y caigo en su juego

Es su forma de ser
Pero algo no anda bien
Terminaré por darle todo lo que yo tengo

Sé bien... ¡Que esto no es normal!
Porque... ¡Si fácil viene, fácil va!

Ella no comprende, todo lo que tengo
No va cambiando lo que siento
Ella es mi tormento, fiebre del momento
¡Soy su futuro ex novio!

Ella no comprende, todo lo que tengo
No va cambiando lo que siento
Ella es mi tormento, fiebre del momento
¡Soy su futuro ex novio!

Y quiero más...
Sólo dame más...
Y quiero más...
¡Come on!

¡Y aunque sé que yo podré decirle que no!
¡Una parte de mí en el deseo se esconde!
¡Dejaré de entrar, dejaré de jugar!
¡Mientras sale el sol y la noche se esconde!

Ella no comprende, todo lo que tengo
No va cambiando lo que siento
Ella es mi tormento, fiebre del momento
¡Soy su futuro ex novio!

Ella no comprende, que todo lo que tengo
No va cambiando lo que siento
Ella es mi tormento, fiebre del momento
¡Soy su futuro ex novio!


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet