Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rbd - Besame Sin Miedo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besame Sin Miedo".
3. Video është e këngës "Besame Sin Miedo", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rbd - Besame Sin Miedo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/05/2009

2009-05-28T05:57:29+00:00

No se como fue que tu llegaste a mi, el destino es así.
No se cuanto pero siempre te espere, tal y como lo soñé.
Ahora estas aquí
Jamás te dejare partir para poder vivir, yeah..

Bésame sin miedo con el corazón
Beso que me llegue hasta el sol
Bésame sin miedo sin explicación
Beso que me llegue de tu amor
Bésame sin miedo como si fuera el ultimo. Ohh Ohh.

No me importa lo que piensen los demás.
Tu eres toda mi verdad
No me importa quien estuvo antes de mi
yo te quiero hacer feliz
y ahora estas aquí
Jamás te dejare partir para poder vivir

Bésame sin miedo con el corazón
Beso que me llegue hasta el sol
Bésame sin miedo sin explicación
Beso que me llegue de tu amor
Bésame sin miedo como si fuera el ultimo.Ohh Ohh.

Solo un beso nada mas se ira la soledad
Solo un beso por favor desde tu interior

Bésame sin miedo con el corazón
Beso que me llegue hasta el sol
Bésame sin miedo sin explicación
Bésame sin miedo con el corazón
Beso que me llegue hasta el sol
Bésame sin miedo sin explicación
Beso que me llegue de tu amor
Bésame sin miedo, como si fuera el último. Ohh Ohh


Më Shumë Këngë Nga Rbd:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet