Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rbd - Camino Al Sol Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Tantos problemas y callejones sin salida
Tantas canciones que no vieron la luz del día
Tantas mañanas que no quise despertar
Miles de heridas que quedaron sin sanar

[CORO]
Solo hay que vivir, solo hay que sentir
Y cantar esta melodía
Y bailar sin temer, no dejarse vencer
Porque hoy no fue un buen día
Que la lluvia te moja la piel pero nunca el corazón
Solo hay que seguir, aunque el cielo este gris
Mirar que hay que mirar… el sol

Trato de escucharme i no distingo mi voz
Trato de dibujarme pero no sé quien soy
Lo que si se es que me queda mucho por entender
Porque esto que yo anhelo ya habita en mi ser

[coro]…
Laralalalalalalalalalala
laralalalalalalalalalala

[coro]…EL SOL
RBD
Publikimi: 31/07/2009


Rbd - Camino Al Sol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Camino Al Sol".
3. Video është e këngës "Camino Al Sol", por nuk këndohet nga Rbd.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga RBD:


Komente 0