A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rea Nuhu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  37
BIOGRAFIA: Rea Nuhu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2014, Rea Nuhu ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 6. Në Tetor 2017, Kastro Zizo & Rea Nuhu marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Pa Faj". Më datë 14 Shkurt 2018, Kastro Zizo & Rea Nuhu publikojnë videoklipin "Dita Dites". Në Tetor 2018, Rea Nuhu merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "S'mjafton". Në Shtator 2019, Rea Nuhu merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Për Mua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Rea Nuhu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019