Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rea Rexhepi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Rea Rexhepi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 31 Janar 2014, Rea Rexhepi publikon videoklipin "Kesulekuqja". Më datë 7 Janar 2015, Rea Rexhepi publikon videoklipin "Enderrimtaret". Në Janar 2016, Rea Rexhepi merr pjesë në Polifonia 2016 me këngën "Tungare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anamaria Isufaj

Era Saraçi

Xhesuida

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Nea Hamza

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Rea Rexhepi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet