A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Readi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Granit Zeqiri dhe eshte marr mr muzike qysh ne vitin 2005. Ka shume këngë dhe ka kompozuar edhe per kengetare te tjere. Ne vitin 2006 formoi grupin HGA historical Gold Army me ne krye Readin. Më datë 20 Prill 2015, Readi. publikon videoklipin "A Mak Naj Sen". Më datë 26 Shtator 2015, Readi. publikon videoklipin "Trankila". Më datë 5 Janar 2016, Readi. publikon videoklipin "Uk I Bardh". Më datë 28 Prill 2016, Readi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ex King

Sacrifice

Master-L

Overlord

Ogi

Miril

Anestezioni

D-Komit

Mr.Trimi

Rascom


Tags: Readi., Granit Zeqiri, Readi, Ready-G, Ready G

Readi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019