Më mbaj mend (për 1 muaj)


Readi - Kampshtepiz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kampshtepiz".
3. Video është e këngës "Kampshtepiz", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Readi - Kampshtepiz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Readi

Komente

Asnjë Koment

21/02/2017

2017-02-21T17:00:02+00:00Ahaha Woah!
Prej krejt seneve qe mkan hup mas shumti mer malli per mendjen!

(Ref)
Kampshtepize kam cdo repriz ton diten naten rollin/rollin tu hidis,
ket kampshtepize e kom prej shpise ma ka ble dhi*i me dhome tfmise.

Readi(1):
Hidisum,hidisum,hidisum,hidisum,tane i mytum i mytum i mytem,i mytem sja falum dakikun,
2-4-6-8-10 deri sat ngihum i hypum i hypum deri sat ngihum,
ujt e kem mrena plus kabllovikun qaq sa stmer menja lek tu piku afer rrezikut ta nxjerrum briskun a po don mall telefono mikun
045-***-225 qiti lekt ska belesh.

(Ref)
Kampshtepize kam cdo repriz ton diten naten rollin/rollin tu hidis,
ket kampshtepize e kom prej shpise ma ka ble dhi*i me dhome tfmise.

Readi(2):
Shume pina(4X)
Percjelle percjelle une ty ti atina,3-4 tina na ntripa(3-4 tima hina na ntripa)
Kush punon fiton cata na po kryjna,
kur tbomi bashk teton i thejna 7 dryna,
kena na pune me numra me shifra,shtyhum me hunde Besim Dina,
A je per ni zeber? energji si kulqeder,
te na gjith bjen bresher (gjith bjen bresher)

(Ref)
Kampshtepize kam cdo repriz ton diten naten rollin/rollin tu hidis,
ket kampshtepize e kom prej shpise ma ka ble dhi*i me dhome tfmise.

Readi(3):
Ku osht shkrepsa dheze dheze edhe shokt gjith em kan dasht se kom marr 5-she,
nkampshtepize gjith ka surprize tna bojna qef ma edhe nkrize,
sun po zatetmu na edhe dilli na i kallxojm chillit qysh bohet chilli e bojm sikur ndarsem Adelina Tahiri (mas miri mas miri)
Yeah,50gr bari edhe 50L Jack per 5 ore rresht i pijm komplet


Ky tekst u dërgua nga  HipHop1
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet