Më mbaj mend (për 1 muaj)


Readi - Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Readi - Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nit Locomotiva"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2017

2017-08-20T17:29:57+00:00Ti sheh filma,na filmat i bajm pernime
dalim me tlyp me kllik, me formacion 4 3 3
yee yeee... kallxo ku mete breee.....

si counter strike automat b 4 3
tqoj shum nalt shum nalt, permi re....

ti mu m'njeh,per ata mos e le
ti qa bon sot qe une e kam ba dje...

BITCH
a pe din ajo thanja
qingji i mir i thith dy nana

ti n'kit rast i thith dy *
edhe kom ni po ti kana...

parja as fama ty nuk tdon asnjana
lej ti kto gjana se pe ty jan trana
sene tzeza tbardhalara lara....
qifsha jeten,Jeta xhara...

E bajm na kit qim nane deri sa tkem takat
jeta e shkurt, rruga e gat
e ti ruju se, nata s'ka ispat
mati fjalt mati fjalt...2x

ke marr zemer se e ke pa vin dieselin
po se ke pa krejt filmin veq trailerin,
lej filmat bal hajde kqyma shehrin,
ktu tvrajn ose t'therrin....

so ktu si ntv , ktu osht shum ma zi...
plus live, pa montazh pa rexhi
ku je more g po rrshet si me ski
krejt e kan ni qka tka ba ty vaki
ku je more g po rrshet si me ski
krejt e kan ni qka tka ba ty vaki...

ty spot nxihet veni ven
ti ski tru per trunin tem
ti ski bole per problem
bang bang,bang baaaang baaaaaang

tmarr tmaj peng tpodrum dajes nik
edhe n'ditet ta bi ka ni kikirik
trrehim dej sa tbjen ntlig
taj trrehim pse tka ra tlig...
mos u shit big, se tnjohim pishpirik...

E bajm na kit qim nane deri sa tkem takat
jeta e shkurt, rruga e gat
e ti ruju se, nata s'ka ispat
mati fjalt mati fjalt...2x


Ky tekst u dërgua nga  HipHop1
Më Shumë Këngë Nga Readi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet