Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - N'tela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti se din
Sa von bre
Ti se din
Sa shum besim kam pas un n'ty
E tash u kry
As me t' shajt nuk po kam fuqi
Merre merre merre
Qdo sen qe ti ma dhe
Qdo sen qe ti ma the per marre 2x
Jom gut t'kom hup
S'kom dit me t'rujt
Kshtu ma kishe shkrujt
Un kom lujt tu vujt
Pa ty s'jom tu mujt
Kshtu ma kishe shkrujt
Sa von bre
Se mes neve ska mo bisedime
Jo asni thirrje
Ti provon po s'merr pergjigje
Shpjet m'bone per veti, po m'majt nuk dite
Ja mahet sekreti ja s'bahet publike
Ti sе din..
Sa shum besim kam pas un n'ty
E tash u kry
As me t' shajt nuk po kam fuqi 2x
Ti se din..
So ma i ngrohеt asni perqafim
Pik e dopt perjetsisht
Fuc* it. Fuc* it...
Sa kan zgjat kto lidhjet tona
2 sezona 300 episoda
Qka o e jemja o edhe e jotja
Po fjalt kan met veq tjeter kujt i thojna...
Qka menove qe po boj ma per ty
Pse menove qe prap duhna me tu kthy
Ti po, un s'kam qka mu rrefy..
Gjithmon kam dasht na me kan miq
E gjith kam ëndrru me kan na qift
Amo u prish! asnjαnen hiq
Ish o ish shiiiiitttttttt
Ti se din..
Sa shum besim kam pas un n'ty
E tash u kry
As me t' shajt nuk po kam fuqi 2x


Ky tekst u dërgua nga ArgjendReadi
Publikimi: 15/08/2022
Teksti: Readi
Produksioni: Readi
Beat/Instrumental: Sykeondatrack
Video Produksioni: Purple PlanetReadi - N'tela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'tela".
3. Video është e këngës "N'tela", por nuk këndohet nga Readi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Readi:


Komente 0