TEKSTESHQIP

Readi
Xhanëm
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhanëm" kënduar nga Readi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ashtu siç pritej, projekti përcillet tek ne i plotësuar nga ana vizuale edhe me një klip muzikor, për të cilin është përkujdesur Setonscreen. Videoklipi u publikua më 8 Shtator 2023. Autor i melodisë, autor i tekstit dhe producent i këngës është vetë këngëtari, teksa kënga ka punuar si orkestrues Sykeondatrack.