Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real K - Me Kon Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qohna me mengjes
duket dit errsir
S'me lejon dot zemra
te them lamtumir..
E di qe e kom fshtir,
perqata spo ndjena mir.
Du me kon e jemja
je e vetmja deshir.

Nalu ngom ni her,
kuptom veq ni her
besom Dashnia per ty
osht me hi ma fell.
Nese diqka sta kom shpreh,
por ne zemer e kom ndje.
Po mendoj me ty ma larg,
me na mbulu e njejta streh.

Qka kom zemer po ta thom nese diqka spo menon.
ather ti kallxom,
thujum loqk qka po mendon
Sdo me than qa thom un e fundit
osht fjala jem,
po gjith maje n'men ..
te un gjith ki mu permen.

....

Ne mesin e letres, diqka po mendoj
letren time te dashur nuk di si tja filloj
ama ni buzqeshje
zemren mos ma lendo ,
me thuaj niher .- te dua !
dhe me perqafo .

Se e di se cila je
zemra per ty po rreh.
Syri im po qan ,
se Te dua te kem pran.
Disa her ne enderr
trupin ta kam puthur
Mengjesi me ka gjet
per ty duke u lumtur

Pom sillen shum mendime
mshfaqen shum kujtime
Qka ndjej un per ty,
e din veq zemra ime.
Shum sene um kujtohen,
shum sene um bin n'men
Qka per jetoj per ty
Te Dua , un prap te them.

Te themm..


Ky tekst u dërgua nga Kosovaprincesspz


Nuk kemi video për këtë këngë.


Real K
Publikimi: 26/11/2010


Real K - Me Kon Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kon Me Mu".
3. Video është e këngës "Me Kon Me Mu", por nuk këndohet nga Real K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Real K:


Komente 0