Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

RealGangsta

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: RealGangsta është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ky grup ka dy pjestar:Dimmmz dhe Royal-P. Keta te dy kan inqizuar shume kenge ne studion INTERPLAY. Nje nder kenget me te preferuar nga fansat eshte kenga e quajtur Qka u Bo. Kete kenge e kane bere se bashku me WG. Edhe WG ishte pjestar i ketij grupi por ai dha doreheqje....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lawless

II Fratres

Ritmi I Nates

Master D

JT

Treshat

Anarkia 92

Eklips Family

FBN

Triada-T


Tags: Realgangsta, Real Gangsta

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet