Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rec Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Rec Production është një video produksion shumë i njohur. Rec Production janë një produksion shqiptar nga Maqedonia, ata janë kompani realizuese për: filma, televizione, dizajn, muzik, video etj. Kanë realizuar shumë videoklipe me këngëtarë të njohur, siç janë videoklipet "Ma e mira n'botë" nga Andos, "Zemrën me faje" nga Azra, "Ndihme" nga Linda Halimi etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Power Production

Albeni

Jehona

Framein Production

Tomato

Dea

Albanota

Fadil Veseli Production

Fabrika

Beni Kerçove

Tags: Rec Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet