Më mbaj mend (për 1 muaj)

Red Bloody - Te Dashuroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

RF.1
pa ty pa ty nuk jetoj
pa ty nuk egzistoj
te dashuroj
me shpirt e zemer
ti per mu je e vetmja femer

ndoshta eshte pak si heret
tet them tash te dua
eshe pse kjo fjal
egziston ne mua
si do qet jet shkruar
nga ZOTI un e pres
qe nje dit
tna bashkoj
un do t`mbaj shpres..
RF.2
pa ty pa ty nuk jetoj
pa ty nuk egzistoj
te dashuroj
me shpirt e zemer
ti per mu je e vetmja femer

sa me pelqen kjo jet
kur tkom afer vetes
e din pse jetoj n'kit bot
kuptoj gjerat e jetes
sido qet jet shkurar
nga ZOTI un e pres
qe nje dit tna bashkoj
un do t`mbaj shpres..

RF.3
pa ty pa ty nuk jetoj
pa ty nuk egzistoj
te dashuroj
me shpirt e zemer
ti per mu je e vetmja femer


Ky tekst u dërgua nga Driton   maggiRed Bloody
Publikimi: 02/05/2010


Red Bloody - Te Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dashuroj".
3. Video është e këngës "Te Dashuroj", por nuk këndohet nga Red Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Red Bloody:


Komente 0