A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Red Bloody - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/06/2011

2011-06-04T18:31:18Sa shum koh tani me ka kaluar i vetmuar jam
se ty ste kam ne duar
ti tani je larg
e une te kerkoj qe nuk jam me ty
smundem ta pranoj .
tani dhurat nga ty kam veq kujtime
nuk e di pse se pranon dashurin time
saher ne jemi afer ti gjithmon refuzon
kuptom qe dua te tkem pran se shum po me mungon

Ref . 2x
Ah sa shum ti mua me mungon
kur ty ste kam pran meje
Eh ta dish ti shum po gabon
kur me thua tjetren gjeje

Ty po du me ta than se ti je vech per mu
kupto qe perveq teje asgje tjeter se du
saher qe te shoh mua me kaplon dhimbja
do ta fali zemren vetem se te jesh e imja
endrroj tet kem ty tet perqafoj
fryma me ndalet kur pran teje kaloj
gjithmon do te dua asnjeher nuk ndryshoi
kur te kam ty afer per tjerat nuk mendoj

Ref . 5x
Ah sa shum ti mua me mungon
kur ti ste kam pran meje
E ta dish ti shum po gabon
kur me thua tjetren gjeje


Lyrics submited by  DJDUKLI   shtriga
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019