Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Red World Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Red World Production është një video produksion shumë i njohur. RED WORLD Production u formua në vitin 2013 dhe përdor një seri programesh të fundit në formateve të ndryshme si HD dhe 3D gjë që i bën krijimet akoma më të veçanta dhe të kërkuara nga të gjithë. Një gjë tjeter qe RED WORLD merret eshte edhe mbeshtetja artistike gjë që është prioritet për ta. Stafi i RED WORLD përbëhet nga një grup njerzish të kualifikuar dhe me përvojë në fushën e multimedias dhe të krijimit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Shqipja 2000

Super Star

Fuga

Supersonic

Albatrade

F-M Studio Univers

Elrodi

Fenix Studio

BBF

FAF Studio

Tags: Red World Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet