Më mbaj mend (për 1 muaj)

Red World Production
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Red World Production është video produksion shumë i njohur. RED WORLD Production u formua në vitin 2013 dhe përdor një seri programesh të fundit në formateve të ndryshme si HD dhe 3D gjë që i bën krijimet akoma më të veçanta dhe të kërkuara nga të gjithë. Një gjë tjeter qe RED WORLD merret eshte edhe mbeshtetja artistike gjë që është prioritet për ta. Stafi i RED WORLD përbëhet nga një grup njerzish të kualifikuar dhe me përvojë në fushën e multimedias dhe të krijimit.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist