A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Redola Marevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Redola Marevci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Korrik 2019, Redola publikon videoklipin "Aman". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, ndërsa teksti u shkrua nga Ghulo. Produksioni audio u realizua nga Nurteel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Pashke

Neshi Cakolli

Katrin

Eliza Markiq

Marjona Metohu

Lily N

Eli Qorri

Jona

Taunita


Tags: Redola Marevci, Safete Mustafa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019