A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Refat Sulejmani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Refat Sulejmani is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 26 Gusht 2013, Vaske Curri publikon videoklipin "Camerine Kur E Merr Malli", në bashkëpunim me Refat Sulejmani....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ledio Arapaj

Nimet Sulkaj

Altin Myftari

Aleks Micka

Perlat Pashaj

Emiljano Dhe Grupi

Ilia Basho

Behar Spahiu

Klordian Rama

Redi Penko


Tags: Refat Sulejmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019