A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Refet Asani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Pershefc (Tetove) 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Refet Asani është një këngëtar i njohur. Refet Asani kreu arsimin fillor ne Pershefc kurse ate te mesem ne gjimnazin e Tetoves. Si femije e adhuronte muziken dhe kishte nje talent te jashtezakonshem per te kenduar. Pastaj diku ne nje moshe shume te re ai inkuadrohet ne shoqerine e asaj kohe qe u quhetet 'Sh.K.A Jehona'. Me Sh.K.A Jehonen ai e arin kulminacjonin e suksesit dhe ai u njihte nga gjithe rethina e Tetoves per zerin e tij karakterisitik. Mirepo jeta e muzikes nuk i sjellte ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aziz Dervishi

Alush Hamiti

Hidaver Osmani

Hajrulla Emini

Bexhet Jagodini

Agron Maqellara

Fehmi Kastrati

Thoma Mahilaj

Miftar Meta

Ferdinant Bjanku


Tags: Refet Asani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019