TEKSTESHQIP

Rei Likaj
Digje Digje
Lyrics
(Feat. Dini)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Digje Digje" kënduar nga Rei Likaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 17 Gusht 2020, Rei Likaj publikon videoklipin "Digje Digje", në bashkëpunim me Dinin. Teksti i këngës u shkrua nga Nexhip Sera & Armand Trebicka, ndërsa orkestrimi u punua nga Genci Malaj.