Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
Rejsi Meçe është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Elona Çuliq

Belantina Venari

Simona Shalcanj

Gjuljana Marku

Edisnajda Xhihani

Flogerta Krypi

Erjola Kola

Franceska Ramadani

Valmira Beqiri-Morina

Loranda Fejzullai

Tags: Rejsi Meçe


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet