Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Reli Mborjes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Reli Mborjes është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Dhjetor 2015, Reli Mborjes publikon videoklipin "Noci Jem". Më datë 11 Mars 2019, Reli Mborjes publikon videoklipin "Rri Me Mua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Reli Mborjes....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Omar

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Egzon Bajra

Krenar Krasniqi

Flakron Voca

Naim Smakolli (Nimi)

Gjergj Tunaj

Lorik Kasapolli

Amir Rexhepi


Tags: Reli Mborjes

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet