Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Remi Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Remi Production është një produksion i njohur. Në vitin 2016, Remi Production publikojnë albumin "Extra Tallava Vol.11"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Star Production

RGB Entertainment

Jawney Qvest

Prominent

Rizaj Records

Mishmash Entertainment

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Riza Production

Red Media

Tags: Remi Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet