Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Eli Eli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sante knohet kanga,kanga me sevdae.Sante knohet kanga mojj kanga me sevdae rreth e rreth po hidhe vallja, vallja pa ja ndae,rreth e rreth po hidhe vallja , vallja pa ja ndae.

2x.
Hajde hyna ne valla zemren seq ma kalle ,hajde hyn ne valle mos u bon oo budalle.

Sande knohet kanga .kanga me shyrete.Sande knohet kanga moj kanga me shyrete.Rreth e rreth po hidhet vallja ,vallja me lezte rreth e rreth po hidhet vallja vallja me lezete.

4x.
Hajde hyna ne valla zemren seq ma kalle ,hajde hyn ne valle mos u bon oo budalle.

Me trego moj bukuroshe kush ty tka hidhrue,me trego moj bukuroshe kush ty tka hidhrue.Do ta thirri krrejt shoqrin moj per ty me kendu, do ta thirri krejt shoqeino moj per ty me kendue,dot kendojna veq per ty moj ti met disponue dot kendojna veq pet ty moj ty me disponue

2x.
Sante do te kendoja,brengat ti harrojna afrohu te lutem zemrat ti bashkojna.

Me pas dit qe je xheleoze kurr nuk tkish ndrrue, me pas dit se je xheloze kurr skisha gabue..Do ta thirri krrejt shoqrin moj per ty me kendu, do ta thirri krejt shoqeino moj per ty me kendue,dot kendojna veq per ty moj ti met disponue dot kendojna veq pet ty moj ty me disponue.

2x.
Sante do te kendoja,brengat ti harrojna afrohu te lutem zemrat ti bashkojna.

Ja erdhi pranvera qeli dhe qershija o kush mi qan kto hallen e mija
2x.
Eli eli sa te dua mos u mundo te tallesh me mua.

zemren time vasha ma more, zemren time vasha ma more, zemer tjeter dashurove, zemer tjere dashurove ,zemer tjere,zemer tjere zemerr tjere dashurove,,zemer tjere,zemer tjere zemerr tjere dashurove.

E di, e di Eli e di mir e di zemra ime e mjera ka ra ne dashuri,e di, e di Eli e di mir e di zemra ime e mjera ka ra ne dashuri

2x.
Eli eli sa te dua mos u mundo te tallesh me mua.

zemren time vasha ma more, zemren time vasha ma more, zemer tjeter dashurove, zemer tjere dashurove ,zemer tjere,zemer tjere zemerr tjere dashurove,,zemer tjere,zemer tjere zemerr tjere dashurove.


Ky tekst u dërgua nga DijadaRemi Jakupi
Publikimi: 01/12/2007


Remi - Eli Eli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eli Eli".
3. Video është e këngës "Eli Eli", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0