Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Tlutem Sonte Rri Me Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


T'lutem sonte rri me mu,
ket nat z'bashku me kalu
mos mendo per asgje tjeter
dashurija ime vjeter. 2x

Ref:
Mbush gotat me vodka juice
pi me mua sonte po t'lus
cakroj gotat per dashuri
nje per mua nje per ty. 2x

Afer teje unë kur jam,
lumturi ne zemer kam
bama qefin me mu rri,
veq per mua sonte pi

Ref:
Mbush gotat me vodka juice
pi me mua sonte po t'lus
cakroj gotat per dashuri
nje per mua nje per ty. 2x


Ky tekst u dërgua nga Valdrina Sh.Remi Jakupi
Publikimi: 11/09/2008


Remi - Tlutem Sonte Rri Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tlutem Sonte Rri Me Mu".
3. Video është e këngës "Tlutem Sonte Rri Me Mu", por nuk këndohet nga Remi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0