Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi Jakupi - Më Harrove  (Feat. Anita Bitri)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hej"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anita Bitri

11/09/2017

2017-09-11T18:29:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Harrove" kënduar nga Remi Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remi Jakupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet