Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi Jakupi - Hajde Moj Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde moj lulije,
dil nje here në qarshije.
Hajde moj lulije,
dil nje here ne qarshije.
Aman në qarshije, po te presin djemt e rije
aman ne qarshije, po te presin djemt e rije

REF:
Me bo nana me t'diktu, thuj po shkoj te tezja
ndoshta tezet s'kan harru kur jan kon të reja,
Me bo nana me t'diktu, thuj po shkoj te tezja
ndoshta tezet s'kan harru kur jan kon të reja

Ani djemt e rije, dojn me lujt ni loje me ty
ani djemt e rije, dojn me lujt ni loje me ty,
loje burracake, se me ty jan bo marake
loje burracake, se me ty jan bo marake

REF:
Me bo nana me t'diktu, thuj po shkoj te tezja
ndoshta tezet s'kan harru kur jan kon të reja,
me bo nana me t'diktu, thuj po shkoj te tezja
ndoshta tezet s'kan harru kur jan kon të reja
Remi Jakupi
Publikimi: 26/06/2012


Remi Jakupi - Hajde Moj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moj Lulije".
3. Video është e këngës "Hajde Moj Lulije", por nuk këndohet nga Remi Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:


Komente 0