Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Remzi Hajrizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Remzi Hajrizi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2015, Remzi Halimi publikon albumin "Live 2015". Më datë 18 Maj 2019, Genta Syla & Remzi Hajrizi publikojnë videoklipin "Fol". Më datë 29 Qershor 2019, Genta Syla & Remzi Hajrizi publikojnë videoklipin "Dasma E Motres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2015 (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Cani Etemi

Shkelzen Kelmendi

Dani Abazi

Femi Kumanova

Fadil Zeneli

Sabri Haxholli

Shkelzen Azemi

Valdrin Durmishi

Fatmir Haliti

Harun Ismajli


Tags: Remzi Hajrizi, Remi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet