Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Kur Vdes Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

kur vdes per ty
me lot mos me qaj
vetem nje grusht dhe
hudhma permbi varr

REF
hidhe vallen hidhe
mos mbaj per mu zi
jeto jeten tande
gzohu perseri (2x)

II
kur te vjen pranvera
dhe cel lulja e pare
ti mi thuj bilbilit
prap kenges t'ja marr

REf
hidhe vallen hidhe
mos mbaj per mu zi
jeto jeten tande
gzohu perseri (2x)

III
mos mendo per mua
ce tretem ne dhe
se te sjell pranvera
dashurin e re

REF
hidhe vallen hidhe
mos mbaj per mu zi
jeto jeten tande
gzohu perseri (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzije Osmani - Kur Vdes Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Vdes Per Ty".
3. Video është e këngës "Kur Vdes Per Ty", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0