Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Ti Ne Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

as nje fjal une zdo ta luj meri ne zemer shkruja mose le as nje met mbet per dashuri te vertet (ref2)

ti ne zemern time bota leta dine
e une zemers tende qat lyp ka mi dhane rf2

me pas dal me tejter vajze
dilshin 100 fjal e pas dasht ti tjeter
kan rahat ste kisha lan
(rf perserit dy her)

ti ne zemern time bota leta dine
e une zeres tane at lyp ka mi dhane
(rf perserit dy her)

ti ne zemern time bota leta dine
e une zemers tende qat lyp ka mi dhane rf2

me pas dal me tejter vajze
dilshin 100 fjal e pas dasht ti tjeter
kan rahat ste kisha lan
(rf perserit dy her)


Ky tekst u dërgua nga Valbona & Alberti

Remzije Osmani - Ti Ne Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ne Zemren Time".
3. Video është e këngës "Ti Ne Zemren Time", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0