Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Kur Jam Kan Një Vakt I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kur jam kan ni vakt i ri
kam shku mire me shtat kojshi
vec nje gje me ka kushtu
dashuris ja kam fillu
dashuroj nje vajz si hane
nuk ma dojn as babe as nane
nane nane nuk e la
of of of of aman

II
si te ja baj as vet se di
nje dit vet i shkova ne shpi
e ne shpi kur i kam shku
baba saj me ka diktu
ckerkon ketu more capken
rrok ni shkop e me ra ne kemb
me shpejt ika ne sokak
o ti njeri ke tu me vra
nane nane nuk e la
of of of of aman


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzie Osmani - Kur Jam Kan Një Vakt I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Jam Kan Një Vakt I Ri".
3. Video është e këngës "Kur Jam Kan Një Vakt I Ri", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0