Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Ku Je Shpirt? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Kur mendoj në ty
me mblidhet loti në këta dy sy
nuk e ndërroj me asgjë tjetër
dashurinë e vjetër [x2]

REF
kam dëshirë me të pa përditë
fryma jote më flladit
vjen të unë natë për natë
ne ëndrrën gjatë [x2]

Ku je shpirt nuk e di
Jetoj veç për ty
zemra zemrës i çon fjalë
malli më ka marrë

II
koha shkon tuj prit
me të pa a vjen ajo ditë
nuk e ndërroj me asgjë tjetër
dashurinë e vjetër

koha shkon tuj prit
me të pa a vjen ajo ditë
nuk e ndërroj me asgjë tjetër
dashurinë e vjetër

(REF)

Ku je shpirt nuk e di
Jetoj veç për ty
zemra zemrës i çon fjalë
malli më ka marrë


Ky tekst u dërgua nga  Beni   smartness


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzie Osmani - Ku Je Shpirt?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Shpirt?".
3. Video është e këngës "Ku Je Shpirt?", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0