Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Mi Ke Buzet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Mi ke buzet moj si qershi
Syri yt moj rrush i zi
Rreze dielli moj me je ti
Je e vetmja dashuri

Rruges sate moj kur kalon
Zemren time moj ti e gezon
At shikimin moj un ta di
Ty me mbush plot dashuri

Kerken ne jet si ti se njoh
Ti mi fal moj sy e goje
Me asgje moj nuk te ndrroj
Veç per ty moj une jetoj

...x2

Kerken ne jet si ti se njoh
Ti mi fal moj sy e goje
Me asgje moj nuk te ndrroj
Veç per ty moj une jetoj


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie Osmani - Mi Ke Buzet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Ke Buzet".
3. Video është e këngës "Mi Ke Buzet", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0