Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Sonte Bejna Dasem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Sonte bojna dasem
Na po kendojna
Na po vallzojna
Shyhret e bojna x2

Ref...
Hidhe moj nan vallen
Hidhe me vullnet
Po e marrim nusen
Djali e deshti vet

Hidhe moj nan vallen
Hidhe me vullnet
Nusja edhe dhandrri
Qenkan gjith lezet

Na adet e kena
Çdo gezim qe bojna
Miq e shok ftojna
Edhe urojna x2

Ref...
Hidhe moj nan vallen
Hidhe me vullnet
Po e marrim nusen
Djali e deshti vet

Hidhe moj nan vallen
Hidhe me vullnet
Nusja edhe dhandrri
Qenkan gjith lezet

...

Jena mbledhe bijat
T'gjitha si rrezja
Nipa e mbesa
Deri n'gjasht breza x2

Ref...
Hidhe moj nan vallen
Hidhe me vullnet
Po e marrim nusen
Djali e deshti vet

Hidhe moj nan vallen
Hidhe me vullnet
Nusja edhe dhandrri
Qenkan gjith lezet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie Osmani - Sonte Bejna Dasem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Bejna Dasem".
3. Video është e këngës "Sonte Bejna Dasem", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0