TEKSTESHQIP

Remzije Strumcaku & Adnan Daci
Zemren Ti E Ke Dukat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ti E Ke Dukat" kënduar nga Remzije Strumcaku & Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.