A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Remzije Zekolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Maxhunaj 
BIOGRAFIA: Remzije Zekolli është një shkrimtare e njohur. SHËNIME PËR AUTOREN Remzije J. Zekolli u lind në fshatin Maxhunaj, komuna e Vushtrrisë. Shkollën fillore kreu në vendlindje, të mesmen në Vushtrri, ndërsa Fakultetin Juridik në Prishtinë. Gjatë viteve 2002-2003, ka punuar praktikante avokate në Mitrovicë tek avokati Bajram Kajtazi, pastaj si zyrtare për barazi gjinore në Vushtrri (2003) dhe këshilltare komunale në Kuvendin Komunal Vushtrri (2002-2007). Gjatë periudhës 2014-2018, ka kryer detyr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Makfire Canolli

Ermira Jusufi

Lindite Ramushi

Fatmire Duraku

Aferdita Beçiri

Alma Papamihali

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Mimoza Bici

Manjola Brahaj


Tags: Remzije Zekolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019