Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renata Bakalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Renata Bakalli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Renata Bakalli merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Loja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Renata Bakalli

Komente 0