A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Doko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Renato Doko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Pasioni i tij eshte arti skenik, qe ne vogeli. Ai vjen nga nje familje e thjeshte nga qyteti i mrekullueshem i Pogradecit. Më datë 28 Shtator 2016, Renato publikon videoklipin "Tipi". Më datë 12 Dhjetor 2016, Renato Doko publikon videoklipin "Bob". Më datë 10 Janar 2018, Renato Doko publikon videoklipin "Fustani". Më datë 9 Korrik 2018, Renatto publikon videoklipin "Dale Dale". Më datë 30 Dhjetor 2018, Renato Doko publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

D'one

Azy

Agon Latifi

Endi Muca

Nikinjoo

Poku

Rap Kills

Arjan Rrahmani

Niti

Katilirrebel


Tags: Renato, Renato Doko, Renatto

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019