Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Renato Jaho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  109
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Renato Jaho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Maj 2013, Renato Jaho publikon videoklipin "Kafe Pa Sheqer". Në vitin 2013, Renato Jaho publikon albumin "Kafe Pa Sheqer" Më datë 14 Shtator 2014, Renato Jaho publikon videoklipin "Kacurrele". Më datë 17 Gusht 2017, Renato Jaho publikon videoklipin "Si Uragan". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, teksti u shkrua nga vetë Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga Max Production. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareKafe Pa Sheqer (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vladimir Seferi

Alfred Meço

Gezim Kaso

Hysni Alushi

Ali Kondi

Lintor Osmenaj

Selim Paja

Laver Bariu

Vaske Curri

Shkëlqim Beshiri


Tags: Renato Jaho

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet