A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Jaho
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  93

Renato Jaho është këngëtar i njohur. Më datë 15 Maj 2013, Renato Jaho publikon videoklipin "Kafe Pa Sheqer".

Në vitin 2013, Renato Jaho publikon albumin "Kafe Pa Sheqer"

Më datë 14 Shtator 2014, Renato Jaho publikon videoklipin "Kacurrele".

Më datë 17 Gusht 2017, Renato Jaho publikon videoklipin "Si Uragan". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, teksti u shkrua nga vetë Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 5 Prill 2016, Renato Jaho publikon videoklipin "Te Faleminderit".

Më datë 29 Dhjetor 2018, Free Mc's & Renato Jaho publikojnë videoklipin "Le Te Ndizet Nata". Videoklipi u prodhua nga kompania Supersonic.

Më datë 17 Maj 2019, Renato Jaho publikon videoklipin "Sa Te Dua, Une E Di". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Renato Jaho.

Më datë 3 Gusht 2019, Renato Jaho publikon videoklipin "E Bukura". Muzika e këngës u punua nga Adrian Hila.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019